Červená vína
Sem vložte podnadpis

Cabernet Moravia

2012, suché, PS

Víno granátové barvy, je plné a po odbourání kyseliny jablečné je harmonické s jemným kabernetovým aroma a specifickou chutí. Zráním vína se stupňuje jeho plnost i harmonie.

133,- Kč

Frankovka

2013, suché

Víno tmavě rubínové barvy, vůní připomínající jádra peckovin, někdy jemně skořici. Plná, příjemně drsná chuť - víno je pikantní. Mladá vína bývají tvrdá, zvýrazněná trpkostí po tříslovinách, extraktivní s vyšší kyselinkou. Víno vyzrává do bohaté šíře.

145,- Kč

Dornfelder

2015, suché, PS

Víno tmavě červené barvy, s výrazným ovocným aroma. Extraktívní až tělnaté chuti s doznívajícím vjemem po kyselinách, podle ročníku až velmi výrazným.

169,- Kč

Ocenění: Bronzová medaile Festwine 2016, Stříbrná medaile MVT 2016, Zlatý diplom ČZS, Diplom ČZS HB

Rulandské modré

2013, suché, PS

Víno světle rubínové barvy, se zlatavě cihlovým odstínem na okraji (při nahnutí sklenky). Vůní připomíná jádra peckovin, zráním získává nádech po švestkách a ořechu. Plné, kořeněné, jemně natrpklé chuti s mírnou kyselinkou. Mladší vína mají vyšší obsah kyselin, ostružinovou chuť.

133,- Kč

Modrý Portugal

2013, suché

Víno rubínové barvy, jemné, květinové vůně. Chuť je příjemná, sametová, víno je lehčí s nižším obsahem kyselin, jemně natrpklé.

97,- Kč

André

2013, suché

Víno intenzivně červené barvy, odrůdová vůně, připomínající jižní typy vín. Harmonické extraktivní víno. Chuť je v mládí výrazně kyselá a hrubá, vyzrálé víno je plné, aromatické s tříslovinkou.

97,- Kč

Svatovavřinecké

2013, suché

Víno sytě červené barvy, která přechází až do fialova, ovocné chuti, připomíná sušené švestky, povidla nebo černý rybíz. Chuť je plná, příjemně natrpklá - mladší ročníky obsahují více kyselin.

97,- Kč